• Telefon Numaramız0212 483 04 86 - 0533 381 18 78
şahin yer kaplama misyonu

Misyonumuz

İş dünyasında yüksek rekabetin sınırları zorlaması, işletmelere ticari döngülerini gerçekleştirmekte bir hayli problem yaratmaktadır. On yıl önceki ticari kuralların dahi neredeyse uygulanamadığı günümüzde, işletmeler varlıklarını sürdürebilmek için yeni bir formül arayışının içindeyken,bir süre sonra minimum kar marjı odaklı çalışma şekli kendiliğinden uygulanır hale geldi.

Bu yeni çalışma şekli; Yüksek hızda döngü, Ürün / hizmetin kolay ulaşılır olması, gibi başkaca şartları da beraberinde getirdi. Yani yeni ticari kuralı '' minimum kar marjı + ürün/hizmetin ulaşılmasının kolay oluşu + yüksek süratte hizmet '' olarak ortaya çıktı.

Tabi ki bunların gerçekleştirilebilmesi zamanın iyi yönetilmesiyle doğru orantılıdır. İşletmeler Zaman / Performans faydasını maksimum derecede elde edebilmek için olabildiğince fazla Ürün/Hizmet ihtiyacını olabildiğince az firmadan ve olabildiğince süratli elde etmeye yönelmelilerdir. Her birim ürün/hizmet için sarfedilecek zamandan ancak bu şekilde tasarruf etme imkanı elde edilmiş olacaktır.

Bu savla firmamız Yer kaplamaları - Dekorasyon - Tasarım - Matbaa - Reklam - Tanıtım konusunda geniş bir ürün portföyü sunarak, işletmelerin bu iş kolunda yer alan tüm ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmelerine olanak sağlamayı, çok önemli bir teşhir tipi olan teknolojiden maksimum derecede faydalandırmak adına internet ortamında zengin bir ürün portföyü oluşturmayı, müşteri memnuniyeti odaklı kurgusuyla da, sistemli, zamanında ve sorunsuz iş teslimatı sağlama konusunda gerekli hassasiyeti gösterme misyonuyla çalışmaktadır.

  Çalıştığımız Markalar   
bkb
çamsan parkelam
forbo
tessera karo halı
dinarsu
amorim
Ado Floor
flotex
classen
haro
gerflor
polyflor
samur halı
tarkket laminat
vario
armstrong
interface flor
assocociated weavers
egger floor
florpan
itc carpet
ideal creative flooring
milliken
nurteks
peli parquet
smart click
terra click
wicanders