• Telefon Numaramız0212 483 04 86 - 0533 381 18 78
Kompozit Deck resimleri

Kompozit Deck

Deck Zemin Kaplama bir diğer zemin kaplama sistemi olarak tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemde kullanılan malzeme çift taraflı olarak kullanıldığından özellikle halka açık mekanlarda çokça tercih edilebilmektedir. Sağlam ve model yapısı ile fazlaca seçenek barındıran zemin kaplama çeşidi özellikle kafe restorant, plaj ve halka açık birçok noktada tercih edilmektedir. Bu tercihi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise tercih edilen model yüzeyinin az girintili olmasıdır. Bunun sebebi temizllik esnasında çok girinti - çıkıntılı noktalar zor temizlenmekte ve zamanla kirli bir görüntü elde edilebilmektedir.

Kompozit deck zemin kaplama sistemi; yaşam alanları iç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen, içerisinde kullanılan ahşap ve plastik maddeler sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılan bir zemin kaplama sistemidir.

Mevsimlerin beraberinde getirdiği zorluklarda örneğin yağmurlu havalarda suyun alt tarafa süzülmesini sağlayan ve bu sayede emilmesini önleyen dayanıklı ve esnek bir yapıdadır.
Kompozit deck kaplama sayesinde iç ve dış mekanlar modern bir görünüm almaktadır.
Özellikle içerisindeki maddeler bakımından ahşap, plastik ve bu maddeleri birbirine bağlayıcı maddeler sayesinde her türlü zorlu mevsimsel olaylara karşı dayanıklı durumdadır.
Kompozit deck kullanım bakımından sadece ahşap zemin kaplamasına göre oldukça uygundur. Yıllar içerisinde kompozit deck boya yapılarak yeniliği sağlanabilmektedir.
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de son yıllarda kompozit deck zemin kaplaması olarak tercih edilmektedir.
Yine sağlık bakımından üzerinde küf ve mantar oluşumunu önleyici anti bakteriyel yapısı ile de tercih edilebilmektedir.

Kompozit deck zemin kaplamasını neden tercih etmeliyiz ?
Kompozit deck zemin kaplama sistemini başlıca şu alanlarda kullanabilirsiniz.


  Çalıştığımız Markalar   
bkb
çamsan parkelam
forbo
tessera karo halı
dinarsu
amorim
Ado Floor
flotex
classen
haro
gerflor
polyflor
samur halı
tarkket laminat
vario
armstrong
interface flor
assocociated weavers
egger floor
florpan
itc carpet
ideal creative flooring
milliken
nurteks
peli parquet
smart click
terra click
wicanders